Swoje mecze ligowe rozpoczęły już cztery drużyny naszej Akademii: Junior Starszy, Trampkarz Starszy, Młodzik Starszy oraz Młodzik Młodszy. Poniżej wyniki weekendowych spotkań naszych Spartan.

Podsumowanie kolejki 🔥

📅 sobota 01.04.2023r.

Junior Starszy ✅

Spartakus Daleszyce 2-1 Naprzód Jędrzejów

⚽️ Bramki: Borowiecki, Piątek

Trenerzy Janaszek A. i Kawiński D.:
Udanie zadebiutowali w II lidze świętokrzyskiej młodzi piłkarze Spartakusa pokonując na własnym stadionie Naprzód Jędrzejów 2:1.
Sam mecz był zacięty, obie drużyny zagrały z dużym zaangażowaniem. Lepszą skutecznością popisali się nasi chłopcy i to oni po golach Alana Borowieckiego ( piękna asysta Bartka Kwiatkowskiego) oraz Igora Piątka bezpośrednio z rzutu rożnego zainkasowali pierwsze wiosenne trzy punkty.

𝗠ł𝗼𝗱𝘇𝗶𝗸 𝗦𝘁𝗮𝗿𝘀𝘇𝘆 ❌

Łysica Bodzentyn 3-1 Spartakus Daleszyce

Trenerzy Łukawski S. i Mojecki M.:

Pierwszy mecz z Łysicą Bodzentyn na wyjeździe i przegrana 3-1. Brak koncentracji i brak pokory to krótkie podsumowanie tego spotkania. W większości żeńska drużyna pokazała nam jak powinno wyglądać zaangażowanie zawodników w czasie meczu.

📅 niedziela 02.04.2023r.

𝗠ł𝗼𝗱𝘇𝗶𝗸 𝗠ł𝗼𝗱𝘀𝘇𝘆 ❌

Spartakus Daleszyce 0-3 Kopalnia Talentów Moravia Morawica

Trenerzy Więcek A. i Kaleta S.:

Po bardzo słabym meczu przegrywamy na własnym boisku z Moravią. W żadnym fragmencie meczu nie potrafiliśmy zespołowi z Morawicy w jakikolwiek sposób zagrozić. W porównaniu z poprzednim meczem, wypadliśmy bardzo słabo (pod każdym względem). Niestety bez biegania oraz zaangażowania ciężko jest o pozytywny wynik . Zespołowi z Morawicy gratulujemy a my pracujemy dalej.

📅 poniedziałek 03.04.2023r.

𝗧𝗿𝗮𝗺𝗽𝗸𝗮𝗿𝘇 𝗦𝘁𝗮𝗿𝘀𝘇𝘆 ✅

GKS II Nowiny 2-3 Spartakus Daleszyce

⚽️ Bramki: Bęben x2, Kozub

Trenerzy Kawiński D., Łukawski S.:

Pierwszy mecz trampkarza i od razu zwycięstwo. 
Wygrywamy mecz 3:2 na trudnym terenie w Nowinach z miejscowym GKS. Mecz od samego początku to pełna nasza dominacja nad gospodarzami. Kreowaliśmy ładne, składne, a przede wszystkim przemyślane akcje. Jedyne zagrożenia przeciwnika były spowodowane naszymi prostymi błędami w obronie i dużą nonszalancją. Na duży plus zawodnicy z rocznika 2010, Oskar Malinowski oraz Kuba Ślusarczyk.
Siła i motorem napędowym w drużynie był nasz nowy zawodnik Piotr Bęben, strzelec dwóch bramek i asysta przy trzeciej. Widac ogromny potencjał w tym zawodniku a jest z nami dopiero od miesiąca.
Dla całej drużyny wielkie brawa za walkę i zaangażowanie.