Zmagania ligowe rozpoczęły wszystkie drużyny naszej Akademii. 

Prezentujemy krótkie podsumowanie weekendu.

Podsumowanie kolejki 🔥

📅 sobota 15.04.2023r.

Junior Starszy

Nida Pińczów 2-1 Spartakus Daleszyce

⚽️bramki: Piątek 

Trenerzy: Janaszek A. Kawiński D.:

Mecz do momentu straty pierwszej bramki to pełna dominacja zawodników z Daleszyc. Mamy dwie wymarzone sytuacje, w których powinniśmy zachować się dużo lepiej i zakończyć je bramkami. Stare porzekadło mówi, że niewykorzystane sytuacje Lubią się mścić i tak też się stało. Straciliśmy bramkę po naszym błędzie, ale walczyliśmy dalej i po składnej akcji nasz kapitan dokończył dzieła zdobywając bramkę. Mecz walki, o czym świadczy fakt, że kończyliśmy mecz w osłabieniu i niestety nie udało się dowieźć do końca przynajmniej jednego punktu. W doliczonym czasie tracimy bramkę na 2:1. Mimo wszystko chłopcy zostawili serce na boisku i duże zaangażowanie. Przed nami kolejne spotkanie, na którym już się skupiamy.

𝗠ł𝗼𝗱𝘇𝗶𝗸 𝗦𝘁𝗮𝗿𝘀𝘇𝘆 ❌

 Celsium Skarżysko Kamienna 2-1 Spartakus Daleszyce 

⚽️bramki: Ogrodnik

Trenerzy Łukawski S., Mojecki M.:

Pierwsza połowa to nasza dominacja. Szybkie akcje,  prostopadłe podania, sytuacje sam na sam z bramkarzem,  duża ilość strzałów i tylko jedna bramka strzelona. Tak naprawdę mecz powinien zostać rostrzygnięty w 1 połowie.  Druga połowa była w naszym wykonaniu już dużo gorsza.  Dwa stracone gole po stałych fragmentach. Na plus walka i zaangażowanie oraz postawa Miłosza Łopacińskiego jako bramkarza, który zastąpił naszych nieobecnych, kontuzjowanych bramkarzy.

𝗠ł𝗼𝗱𝘇𝗶𝗸 𝗠ł𝗼𝗱𝘀𝘇𝘆 🤝

 Champions Stąporków 1-1 Spartakus Daleszyce 

⚽️ bramki: Wilk 

Trenerzy Więcek A., Kaleta S.:

Bramkę dla naszego zespołu zdobył, strzałem głową, Kacper Wilk, który był jednym z wyróżniających się piłkarzy. Cały zespół zagrał walecznie, nie ustępując pod tym względem rywalom. To było wyrównane spotkanie, w którym losy meczu były cały czas otwarte. Dobrze bronił Wojtek Wójcik, który tak zaczarował przeciwnika, że ten nie wykorzystał karnego. Brawa za walkę i za zaangażowanie.

Orlik Starszy 🤝

 Turniej ligowy w Goździe

Trener Mojecki M. (zastępstwo): 

W sobotę rozpoczęły się pierwsze zmagania turniejowe grup Orlika starszego, które rozegraliśmy w miejscowości Gózd. Nasze dwie drużyny podejmowały ekipę ze Skarżyska i dwa zespoły z Łącznej. Był to turniej, na który pojechaliśmy drużynami złożonymi z 10 chłopców i 9 dziewczyn. Dla niektórych był to pierwszy turniej w naszych barwach. Pomimo że nie wszystkie nasze mecze zakończyły się zwycięstwem, wszyscy wracaliśmy do Daleszyc w bardzo dobrych humorach.  Trzeba pochwalić wszystkich za ogromne zaangażowanie, chęć walki i dużą liczbę strzelonych goli.

📅 niedziela 02.04.2023r.

𝗧𝗿𝗮𝗺𝗽𝗸𝗮𝗿𝘇 𝗦𝘁𝗮𝗿𝘀𝘇𝘆 ✅ 

Spartakus Daleszyce 5-0 Orlęta Kielce 

⚽️ bramki: Kozub x2, Malinowski, Żebrzowski, Pakuła 

Trenerzy: Kawiński D., Łukawski S.:

-Wygrywamy z zespołem z Kielc pewnie 5:0.

Niedzielny poranek idelanie rozpoczął się dla młodych adeptów z Daleszyc. Od początku spotkania nasza dominacja nie podlegała dyskusji. W pełni kontrolowaliśmy przebieg spotkania, budując bardzo ładne i składne akcje. Każda akcja, każdy kontakt z piłką naszych zawodników wychodził im idealnie. Począwszy od bramkarza po naszych napastników. Potrafiliśmy po odbiorze szybko zbudować kontratak, który stwarzał nam mnóstwo sytuacji. Przy lepszej skuteczności wynik byłby dużo lepszy, ale wielkie brawa dla chłopców. Bardzo dobre spotkanie zespołu bo dziś to była DRUŻYNA. 

Martwi jedynie kolejny uraz naszego zawodnika, ale liczymy na to, że dwaj czołowi zawodnicy szybko do nas wrócą. Życzymy im duzo zdrowia! 

Orlik Młodszy 🤝

Turniej ligowy w Daleszycach 

Trenerzy Janaszek A., Hernik P.:

W niedzielne południe, przy pięknie świecącym słońcu, przy trybunach pełnych rodziców orliki młodsze naszej Akademii rozpoczęły rywalizację z drużynami z Bodzentyna, Promnika, Zagnańska oraz z Miedzianej Góry. Nasi chłopcy spisali się bardzo dobrze, strzelając mnóstwo bramek i tworząc piękne akcje. Było dużo zabawy w piłkę, zaangażowania i pięknych goli. 

 

no images were found