Nasze Skrzaty Starsze oraz Żaki Młodsze rozegrały kolejny sparing. Młodsi chłopcy zmierzyli się z rówieśnikami z grupy srebrnej rocznika 2016 KKP Korona, natomiast starsi rywalizowali z grupą złotą tego samego rocznika.

KKP Korona gr. srebrna – Spartakus Daleszyce

Trener: Tarczyńska M., Kasprzyk M

Chłopcy rozegrali kolejny sparing z rówieśnikami z Kielc. Na początku widać było, że nasi zawodnicy są zestresowani, ale z minuty na minutę ich gra wyglądała coraz lepiej. Młodzi Spartanie starali się realizować założenia oraz to, czego uczymy się na treningach. Trzeba przyznać, że nie zawsze im to wychodziło, ale z upływem czasu ich poczynania były coraz pewniejsze, odważne- chłopcy próbowali wdrażać aspekty treningowe do gry, co nas bardzo cieszy. Ogólnie grę kontrolną uznajemy za udaną, ponieważ każde zbierane w tym wieku doświadczenie jest na wagę złota.

KKP Korona gr. złota – Spartakus Daleszyce

Trener: Tarczyńska M., Kasprzyk M

Za nami kolejny sparing Żaków. Po grze wewnętrznej z Żakiem Starszym naszej akademii przyszedł czas na pojedynek z kolegami z Kielc. Jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczone postawą chłopców. Od początku starali się realizować założenia, choć nie zawsze wszystko im wychodziło. Z początku grali bardzo niepewnie i bojaźliwie, ale z biegiem czasu wyglądało to coraz lepiej. Sparing uznajemy za bardzo udany.

KKP Korona dziękujemy za zaproszenie!