Spartakus Daleszyce 1-0 Naprzód Jędrzejów

Bramki: Raczyński 35’

Skład: Krążek, Ostrowski, Wołowiec D., Kaleta, Jeziorski (k.), Żądło, Cielibała, Wychowaniec, Raczyński, Górski, Dziubek
oraz: Dutka, Guz, Pietrzyk, Sitarz, Soczomski, Hernik, Łączkowski

Mecz stał na dobrym poziomie. Mimo że między obiema drużynami jest przepaść punktowa, to zwycięstwo gospodarzom nie przyszło łatwo,
a drużyna z Jędrzejowa pokazała się z dobrej strony, jednak od początku do końca meczu to gospodarze mieli przewagę, prowadząc grę i kontrolując spotkanie.

Już w pierwszej połowie mecz powinien być zamknięty, gdyż Spartakus wypracował sobie wiele sytuacji podbramkowych. Dogodnych okazji nie wykorzystali: Adrian Wychowaniec, Maciej Żądło, Patryk Raczyński, Łukasz Górski, a strzał Michała Jeziorskiego obił poprzeczkę. Gola,jak się później okazało- na wagę trzech punktów, zdobył w 35. minucie bardzo aktywny tego dnia Raczyński pięknym strzałem pod poprzeczkę.
Naprzód starał się odgryzać groźnymi kontrami, ale bardzo dobrze prezentowała się obrona Spartakusa z bramkarzem Damianem Krążkiem na czele.

Duga połowa to kopia pierwszej z dużą ilością niewykorzystanych sytuacji przez daleszan. Gospodarze najlepszą okazję zmarnowali w 83. minucie, kiedy to nie wykorzystali rzutu karnego. Pechowym strzelcem był Piotr Ostrowski, a faulowanym w polu karnym Maciej Żądło.