Spartakus Daleszyce 0-4 Wierna Małogoszcz

Skład: Sitek A.- Kaleta S. (75′ Hernik P.)-Dziubek M.-Dziedzic K. (60′ Pietrzyk P. )- Brożyna W.- Ostrowski P. (75′ Borek A.)- Jeziorski M.- Wołowiec D. (60′ Broniś T.)- Górski Ł. (60′ Łączkowski O.)- Sala S.-Maciejski M.

Pierwszy mecz w nowym roku na pewno nie będzie zaliczony do udanych spotkań w wykonaniu Spartakusa.

Początek spotkania to bardzo mądra gra piłką naszego zespołu. Jednak kolejne minuty przynosiły nerwowość, chaos i brak konsekwencji. Po własnych, prostych błędach drużyna Andrzeja Więcka i Arka Janaszka straciła dwie bramki.

Niestety początek drugiej połowy to brak dokładności i strata piłki w środku pola, co skutkowało utratą trzeciej bramki.

Ostatni gol padł w końcówce spotkania po składnej akcji zawodników z Małogoszczy.

Dzisiejszym spotkaniem Spartakus kończy przygodę z Okręgowym Pucharem Polski.

Już w niedzielę 13.03.2022 roku o godzinie 15:00 w Kielcach drużyna z Daleszyc będzie podejmowała drugą drużynę Korony Kielce.