W ten weekend na ligowych boiskach walczyły cztery grupy: Junior Starszy, Młodzik Starszy, Młodzik Młodszy oraz Orlik Starszy.

📅 sobota 29.04.2023r.

𝗝𝘂𝗻𝗶𝗼𝗿 𝗦𝘁𝗮𝗿𝘀𝘇𝘆 ❌

Piaskowianka Piaski 6-0 Spartakus Daleszyce

Trenerzy: Janaszek A., Kawiński D.

Pierwsza połowa nie zapowiadała tak dotkliwej porażki. Graliśmy dobrze, stwarzaliśmy sytuacje podbramkowe, powinniśmy strzelić 2-3 bramki. Niestety tuż przed przerwą gospodarze strzelają piękna bramkę z rzutu wolnego. Zaraz po przerwie tracimy drugiego gola i mimo że mieliśmy jeszcze sytuacje bramkowe to gospodarze po szybkich kontrach dobili nasz zespół, zasłużenie inkasując 3 punkty.

𝗠ł𝗼𝗱𝘇𝗶𝗸 𝗦𝘁𝗮𝗿𝘀𝘇𝘆 ✅

Nidzianka Bieliny 1-13 Spartakus Daleszyce

⚽️ gole: Baran M., Malinowski O. x2, Piróg B. x3, Borek K. x2, Ślusarczyk J., Wilk K. x2, Ogrodnik J. x2

Trenerzy Łukawski S., Mojecki M.

W tym meczu wychodziło prawie wszystko, doskonałe akcje skrzydłami i dobre decyzje naszch zawodników pozwoliły kontrolować ten mecz w każdym aspekcie. Pracujemy dalej i kolejny mecz u nas z Góralem Górno. Gratulacje dla zawodników.

📅 niedziela 30.04.2023r.

𝗠ł𝗼𝗱𝘇𝗶𝗸 𝗠ł𝗼𝗱𝘀𝘇𝘆 ❌

DAP Kielce 2-1 Spartakus Daleszyce

⚽️ gole: Krzywicki M.

Trenerzy Więcek A., Kaleta S.

Dziś przy ulicy Jeziorańskiego rozegraliśmy najepszy mecz w tej rundzie. Pierwsza połowa to nasza lekka dominacja, zaś w drugiej połowie zamykamy DAP na własnej połowie, tworzymy mnóstwo sytuacji- między innymi nie strzelamy dwa razy do pustej bramki obijając słupek. Szacunek za bardzo dobra grę oraz walkę. Momentami razem z trenerem Sławkiem przecieraliśmy oczy ze zdumienia.  Taki zespół chcielibyśmy widzieć w każdym meczu. Jeszcze raz ogromne brawa.

Warto również dodać, że jest to kolejny mecz, na który z niewyjaśnionych przyczyn nie przyjeżdżają sędziowie….