Dziś zakończyło się pięć intensywnych dni organizowanych w ramach Aktywnych Ferii ze Spartakusem, w których wzięło udział 19 dzieci z gminy Daleszyce oraz pobliskich gmin.

Uczestnicy mogli liczyć nie tylko na dużą dawkę aktywności fizycznej, takiej jak: piłka nożna, piłka ręczna, badminton, unihokej, gry i zabawy ruchowe, ale też na zajęcia plastyczne, gry planszowe i integrację podczas wyjazdów.

Każdy dzień rozpoczynał się aktywnością fizyczną, następnie na naszych uczestników czekała zaplanowana wcześniej atrakcja, pyszny obiad i na koniec zabawy integracyjne.

W poniedziałek Spartanie mogli sprawdzić swoje siły podczas gry w kręgle. We wtorek obejrzeli film w kinie, a w środę driftowali na gokartach. W czwartek uczestnicy uczyli się trafiania do celu w Laser Space, gdzie mogli zagrać w laserowy paintball, przechodzić przez labirynt, nie dotykając laserów, trafiać do celu i przenieść się do wirtualnej rzeczywistości. Na piątek trenerki przygotowały niespodziankę, o której nie wiedzieli nawet rodzice. W MGOKu odbyły się warsztaty klocków LEGO.

Dodatkowo każdy uczestnik codziennie miał zapewnione drugie śniadanie oraz dwudaniowy obiad serwowany przez niezawodną jadłodajnię Romana w Kielcach.

Na zakończenie każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal oraz kubek z logiem akademii.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za pięć dni wspaniałej zabawy, a rodzicom za zaufanie.

Panu burmistrzowi Dariuszowi Meresińskiemu dziękujemy za wspieranie naszych pomysłów, a panu dyrektorowi MGOKu oraz pracownikom za dbanie o naszych Spartan i pomoc przy organizacji Aktywnych Ferii.

A już dziś zapraszamy na Aktywne Wakacje i obozy letnie!

Do zobaczenia!