pracowity weekend naszych młodych piłkarzy

W dniu 08.02.2020 drużyna rocznika 2009 gościł na turnieju w Kielcach BIERNAT DACHY CUP 2020. Nasi zawodnicy dzielnie walczyli. Walka przyniosła efekty i zdobyliśmy drugie miejsce. Wielkie gratulacje dla młodych piłkarzy, którzy już nie pierwszy raz pokazali się ze świetnej strony na turnieju. Do pierwszego miejsca brakło nam ledwie dwie bramki. Nasz zawodnik Adrian Kaleta został najlepszym zawodnikiem turnieju. Trener Paweł Toboła w rozmowie po zakończonym turnieju bardzo chwalił zawodników, gratulując im walki i dziękując za dobrą grę, a rodziciom za moncy doping na trybunach.

W dniu 09.02.2020 zaowdnicy odbyli sparing. Zawodnikom nie brakowało zacięcia, jednak turniej który rozegrali dnia poprzedniego dał im się we znaki pod postacią zmęczenia. Jednak trener bardzo chwali zawodników, gdyż mimo to i tak wykorzystali potencjał meczu spairngowego i pracowali ciężko nad zgraniem. Po zakończonym meczu, drużyna wybrała się na basen, gdzie mogła należycie odpocząć po ciężkim piłkarskim weekendzie.
Brawa dla naszych zdolnych piłkarzy, oby cały rok był taki jak ten początek!

Rozegrane mecze:

Asy Bodzentyn – Akademia SPARTAKUS DALESZYCE 0-4
Bramki strzelali:
⚽ Pawlik Michał ⚽KALETA ADRIAN ⚽⚽KOZUB NIKODEM.
Akademia SPARTAKUS DALESZYCE – Orlęta Kielce 2 2-0
Bramki strzelali:
⚽KALETA ADRIAN ⚽Pawlik Michał.
Akademia SPARTAKUS DALESZYCE – Klonòwka Maslòw 3-1
Bramki strzelali:
⚽⚽KALETA ADRIAN ⚽Skrobot Adam.
Akademia SPARTAKUSA DALESZYCE – Orlęta Kielce I 2-2
Bramki strzelali:
⚽KALETA ADRIAN ⚽KARWAT FILIP.
Football Academy kielce – Akademia SPARTAKUS DALESZYCE 0:5 Bramki strzelali:
⚽⚽⚽KOZUB NIKODEM ⚽KARWAT FILIP ⚽KALETA ADRIAN.
Nasza drużyna wystąpiła w składzie. OZIMINA ALAN, SKROBOT ADAM, STACHURSKI PIOTR, ŁUKAWSKI MICHAŁ, PAKUŁA WIKTOR, PAWLIK MICHAŁ, STRZĄBAŁA HUBERT, KOZUB NIKODEM, KARWAT FILIP, KALETA ADRIAN.