ZWYCIĘSTWO Z POGONIĄ STASZÓW

Dziś na stadionie w Daleszycach przy ulicy Chopina 25, odbył się mecz 15 kolejki, IV ligi. Rywalem Spartakusa Daleszyce, była drużyna Pogoni Staszów. Mecz rozpoczął się o godzinie 13:00. Od samego początku, nasi zawodnicy rozgrywali bardzo dobrą piłkę. Goście, grali ostro i nie obyło się bez kilku mocniejszych fauli. W okolicach 35 minuty, zaczęliśmy śmielszy atak na bramkę rywali. I tak w 45′ Adrian Wychowaniec strzelił gola do szatni, ustanawiając wynik 1:0 do przerwy.
Na drugą połowę wyszliśmy twardo z przekonaniem, iż trzy punkty definitywnie muszą zostać w Daleszycach. Pogoń na początku, próbowała postraszyć, jednak większość prób kończyła na szczęście obok światła bramki. W okolicach 70 minut gra obu zespołów nieco się ożywiła. Mieliśmy okazję oglądać kilka składnych akcji. W 89′ Wiktor Wołowiec wykorzystał błąd obrońców minął bramkarza i oddał strzał, który przypieczętował zwycięstwo Spartakusa.