Nabory uzupełniające 📝

 

 

Zapraszamy wszystkie dzieci urodzone w latach 2006-2016 👦🧑 do Akademii Spartakusa 🔴🔵

💡 Oferujemy:

✅ wspaniałą atmosferę,

✅ profesjonalne podejście,

✅ treningi dostosowane do wieku i poziomu zaawansowania zawodników,

✅ wykwalifikowaną kadrę trenerów.

Co zapewniamy❓🧐

Zapewniamy zarażenie pasją do piłki nożnej oraz mnóstwo emocji nie tylko na treningach, ale również meczach, turniejach i sparingach⭐️

☎️ Kontakt
Skrzaty Młodsze:
Trener Marlena Kasprzyk 516-452-104
Żaki Młodsze
Trener Arkadiusz Janaszek 697-052-504
Żaki Starsze
Trener Marlena Kasprzyk 516-452-104
Orliki
Trener Andrzej Więcek 604-648-534
Młodzik Młodszy
Trener Paweł Toboła 609-111-229
Młodzik Starszy
Trener Paweł Toboła 609-111-229
Trampkarz
Trener Dawid Kawiński 796-258-253

————————————————-
Krótka charakterystyka każdej grupy 👇

📍nazwa grupy: Skrzaty Młodsze

⌛️ czas trwania treningu: 60 minut

Trenerzy: Marysia Tarczyńska, Marlena Kasprzyk

💡Zajęcia najmłodszej grupy oparte są na grach
i zabawach, które mają wspomagać ogólny rozwój naszych zawodników. Grupę stanowią chłopcy i dziewczęta urodzone w 2015 i 2016 roku. Trenerzy zabierają ich w świat bajek, dzięki czemu rozwijają również ich wyobraźnię. Najważniejszą rolą trenerów tej grupy jest przede wszystkim ukształtowanie dobrego, mądrego człowieka, jego socjalizacja oraz sprawienie, że podopieczni będą wychodzili zmęczeni i zadowoleni z treningu, wplatając przy tym podstawy piłki nożnej.

📍nazwa grupy: Żaki Młodsze

⌛️ czas trwania treningu: 75 minut

Trenerzy: Arkadiusz Janaszek, Michał Smolarczyk

💡 Grupę żaków stanowią dzieci urodzone w 2013 oraz 2014 roku. Celem pracy w tej grupie jest przede wszystkim szkolenie zawodników pod kątem indywidualnym. Jest to moment, w którym nie można przeoczyć potencjału, jaki kryje się w tych małych istotach. Jednak piłka nożna na tym etapie nadal powinna być świetną zabawą.

📍nazwa grupy: Żaki Starsze- grupa naborowa

⌛️ czas trwania treningu: 75 minut

Trenerzy: Marysia Tarczyńska, Marlena Kasprzyk

💡 Żaki Starsze to dziewczynki i chłopcy urodzeni w 2012 i 2013 roku. Grupa rozpoczęła swoją przygodę z piłką we wrześniu. Na tym etapie dzieci nadal mają cieszyć się grą w piłkę i nie wywiera się na nich presji związanej z wynikami uzyskanymi we współzawodnictwie z rówieśnikami. Trenerzy stawiają główny nacisk na indywidualne umiejętności zawodniczek i zawodników

📍nazwa grupy: Orlik

⌛️ czas trwania treningu: 90 minut

Trenerzy: Andrzej Więcek, Seweryn Kaleta

💡 Orliki to chłopcy urodzeni w 2010 i 2011 roku. W tej grupie Trenerzy stawiają główny nacisk na indywidualne umiejętności zawodników, a oprócz wychowania dobrego, świadomego i mądrego zawodnika, bardzo istotny jest też element ogólnoludzki, wspólnotowy. Ukształtowanie takich cech, które pozwolą swobodnie i bezkonfliktowo funkcjonować społecznie, przy zachowaniu własnej autonomii oraz akceptowania i rozumienia odrębności innych.

📍nazwa grupy: Młodzik Młodszy

⌛️ czas trwania treningu: 90 minut

Trenerzy: Paweł Toboła, Cezary Ruszkowski

💡Młodzik Młodszy to grupa złożona z chłopców urodzonych w 2009 i 2010 roku. Dla Trenerów najważniejszy jest zawodnik i jego potrzeby oraz rozwój. Wydobycie z dziecka pełnego potencjału poprzez nauczanie i doskonalenie techniki oraz rozwijanie inteligencji piłkarskiej. Główny cel to wychownie zaawansowanego technicznie i mądrego zawodnika, ale przede wszystkim, dobrego człowieka.

📍nazwa grupy: Młodzik Starszy

⌛️ czas trwania treningu: 90 minut

Trenerzy: Paweł Toboła, Cezary Ruszkowski

💡Młodzik Starszy to grupa złożona z chłopców urodzonych w 2008 i 2009 roku. Dla Trenerów, podobnie jak u Młodzików Młodszych- najważniejszy jest zawodnik i jego potrzeby oraz rozwój. Wydobycie z dziecka pełnego potencjału poprzez nauczanie i doskonalenie techniki oraz rozwijanie inteligencji piłkarskiej. Główny cel to wychownie zaawansowanego technicznie i mądrego zawodnika, ale przede wszystkim, dobrego człowieka.

📍nazwa grupy: Trampkarz

⌛️ czas trwania treningu: 90 minut

Trener: Dawid Kawiński

💡 W grupie Trampkarzy trener Dawid główny nacisk kładzie na indywidualny rozwój zawodnika. Poza tym próbuje wydobyć ze swoich podopiecznych jak najwięcej oraz kształtuje osobowość młodzieży poza boiskiem