Turniej Trampkarzy Starszych

Polonia II Białogon 1-3 Spartakus Daleszyce
Wicher Miedziana Góra 1-3 Spartakus Daleszyce
Orlęta II Kielce 0-1 Spartakus Daleszyce
Orlicz II Suchedniów 1-0 Spartakus Daleszyce

FINAŁ
Spartakus Daleszyce- AP Szydłowiec 1:2

Bramki: Borowiecki x3, Wilczkowski x3, Kaleta x2

Skład: Żebrzowski Kacper, Wilczkowski Jakub, Kałuża Jakub, Borowiecki Alan, Parkita Franciszek, Mucha Jakub, Kwiatkowski Bartłomiej, Komorowski Alan,Kaleta Krystian, Frąk Kacper, Frąk Igor, Krzyżanowski Mikołaj, Ozga Hubert.

 

W sobotę 29 listopada w Suchedniowie odbył się Halowy Turniej Trampkarzy Starszych rocznika 2006, w którym obok naszej Akademii uczestnikami były drużyny : gospodarze Orlicz Suchedniów, Orlęta Kielce, Polonia Białogon, Wicher Miedziana Góra, AP Szydłowiec oraz ŁKS Łagów.
Nasz zespół w całym turnieju zaprezentował się bardzo dobrze, grając szybko i efektownie.
W pierwszym meczu ograliśmy Polonię II Białogon 3:1. Następnie pokonaliśmy Wicher 3:1 oraz Orlęta II Kielce 1:0. W ostatnim spotkaniu przegraliśmy z Orliczem II Suchedniów 0:1. Mimo porażki z 9 punktami zajęliśmy 1. miejsce w swojej grupie i awansowaliśmy do wielkiego finału, w którym naszym przeciwnikiem był najlepszy zespół drugiej grupy- AP Szydłowiec.
Finał stał na dobrym poziomie. Na początku okazje do zdobycia gola mięli młodzi zawodnicy Szydłowca, ale świetnie w bramce interweniował Kacper Żebrzowski. Prowadzenie dał naszej drużynie pięknym strzałem Alan Borowiecki, ale chwilę później był remis. Gdy wydawało się, że dojdzie do rzutów karnych,na 10 sekund przed końcem Szydłowiec zdobył gola na 2:1 i zasłużenie zdobył Puchar za 1. miejsce w turnieju.