Mocne przełamanie Trampkarzy Starszych w Bielinach

Nidzianka Bieliny 1-9 Spartakus Daleszyce

Bramki: Wilczkowski J., Komorowski A., Kwiatkowski B., Borowiecki A. x3, Haba A., Mucha J., Frąk J.
Skład: Kwiatkowski Bartek, Majczak Kacper, Zebrzowski Kacper, Frąk Kacper, Frąk Igor, Borowiecki Alan, Krzyzanowski Mikołaj, Komorowski Alan, Wilczkowski Jakub, Ozga Hubert, Mucha Jakub oraz Kulpa Kacper, Kulpa Jakub, Parkita Franciszek, Haba Adrian, Kałuża Jakub

Mecz od początku był pod naszą kontrolą. Już w 4. minucie spotkania bramkę zdobył Jakub Wilczkowski. Mimo naszej dominacji, drużynie gospodarzy udało się zdobyć bramkę kontaktową. Jednak na nasze szczęście to była pierwsza i ostatnia tak groźna sytuacja gospodarzy. W 30. minucie na prowadzenie nasza drużynę wyprowadził Alan Komorowski. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie, choć mieliśmy kilka klarownych sytuacji- niestety zawiodła skuteczność.
Druga połowa to już pogrom ze strony przyjezdnych. Drużyna z Bielin rzadko przekraczała naszą połowę. W 43. minucie bramke dołożył Bartek Kwiatkowski, kilkanaście sekund później wynik podwyższył Alan Borowiecki i mamy już 4:1. To był dopiero zwiastun dobrej gry. Stwarzaliśmy sytuacje i tak kolejne trafienie dopisał do swojego konta Alan Borowiecki, później trafił jeszcze Adrian Haba. Nasza pazerność w ofensywie sprawiła, że nie poprzestaliśmy na tym, a strzelcami bramek byli: Mucha Jakub, Frak Kacper i Borowiecki Alan. Druga połowa to popis gry kombinacyjnej, która zaowocowała strzeleniem aż 7 bramek! – powiedział Trener Dawid Kawiński