Lider za mocny dla Trampkarzy

ŁKS Łagów 3-1 Spartakus Daleszyce

Bramki: Haba

Skład: Żebrzowski Kacper, Majczak Kacper, Kwiatkowski Bartek, Frąk Kacper, Frąk Igor, Borowiecki Alan, Komorowski Alan, Ozga Hubert, Wilczkowski Jakub, Haba Adrian, Kulpa Jakub oraz Mucha Jakub, Parkita Franciszek, Krzyzanowski Mikołaj, Kulpa Kacper

Spotkanie Trampkarzy z liderem z Łagowa był kolejnym nowym doświadczeniem. Mecz rozegrany został na świetnym, oświetlonym stadionie ze sztuczną nawierzchnią.
Gospodarze narzucili od samego początku swoje warunki, zdobywając szybko dwie bramki. Nasi zawodnicy podrażnieni wynikiem chcieli odrabiać straty. Z minuty na minutę gra wyglądała coraz lepiej, czego dowodem był kapitalny- indywidualny rajd Alana Borowieckiego, który idealnie wyłożył piłkę na głowę Adriana Haby, co dało bramkę kontaktową.
– Po przerwie nabraliśmy wiatru w żagle i w świetnych sytuacjach byli: Wilczkowski, obijając poprzeczkę gospodarzy oraz Haba, lobując bramkarza. Niestety piłka nie chciała wpaść do bramki- powiedział Trener Dawid Kawiński.

Otwarta gra naszej drużyny pokazała, że mimo niekorzystnego dla nas wyniku potrafimy walczyć do końca, a z boiska schodzimy z podniesioną głową. Walczyliśmy jak równy z równym.
Liderom naszej ligi serdecznie gratulujemy kolejnej wygranej.