OKS Opatów 2-3 Spartakus Daleszyce

Bramki: Jeziorski 26’, Żądło 36’, Maciejski 93’

Skład: Dutka, Guz, Łączkowski, Maciejski, Kaleta, Jeziorski (k.), Żądło, Wychowaniec, Raczyński, Górski, Dziubek
rezerwowi: Krążek, Wołowiec D., Pietrzyk, Oszczepalski, Hernik

Od początku meczu inicjatywa należała do naszego zespołu, ale to gospodarze w 10. minucie objęli prowadzenie, strzelając gola z problematycznego rzutu karnego.
Od tego momentu osiągnęliśmy jeszcze większą przewagę i tylko kwestią czasu był gol dla naszego zespołu. Tak się stało w 25. minucie, kiedy to Michał Jeziorski strzelił wyrównującego gola. 10 minut później było już 2:1 po pięknym strzale Maćka Żądło.
Pobyt w szatni w przerwie meczu uśpił nieco nasz zespół i to gospodarze lepiej zaczęli drugą połowę, ruszając przy tym do odrabiania strat.
W 62. minucie po strzale zawodnika gospodarzy-Jakub Dutka popisał się fantastyczną interwencją, ale boczny sędzia , będąc 5 metrów od linii końcowej boiska, zobaczył,że piłka była już za linią bramkową i sędzia główny uznał gola dającego remis.
Gdy wydawało się,że po raz kolejny zremisujemy wygrany mecz w ostatniej akcji meczu Patryk Raczyński idealnie dośrodkował na głowę Mariusza Maciejskiego i zrobiło się 3:2!