Niespodziewana porażka Trampkarzy Starszych

Bramki: Alan Borowiecki 2’, 3’, Karol Biernat 4’, 13’,

Skład: Żebrzowski Kacper (Br), Majczak Kacper, Szczepaniak Kacper, Ozga Hubert, Frąk Kacper(K), Krzyżanowski Mikołaj, Borowiecki Alan, Haba Adrian, Wilczkowski Jakub, Kaleta Krystian, Biernat Karol
oraz: Kałuża Jakub, Kulpa Kacper, Kulpa Jakub, Mucha Jakub, Parkita Franciszek, Komorowski Alan, Ryń Dawid

Trampkarze Starsi na swoim boisku podejmowali drużynę z Łagowa. Trener Dawid Kawiński nie mógł lepiej wyobrazić sobie początku meczu prowadzonej przez niego drużyny, ponieważ już w 5 minucie było 3:0 dla gospodarzy po dwóch bramkach Borowieckiego i jednej Biernata.

Na odpowiedź gości nie trzeba było długo czekać, bo w 11.minucie nasz bramkarz wyciągał po raz pierwszy piłkę z siatki. Nic nie wskazywało na to, że będzie to cisza przed burzą.

Mimo tego, że przyjezdni starali się zdobywać przewagę na boisku, kolejną bramkę dla naszej drużyny strzelił Biernat. Było już 4:1. Brak koncentracji w naszym polu karnym spowodował, że sędzia odgwizdał rzut karny dla przyjezdnych. Nasza drużyna schodzi na przerwę przy wyniku 4:2.
Druga połowa to ,,gra piłką” prowadzona przez zawodników Spartakusa, ale też zaczarowana bramka gości. Pewna postawa bramkarza Łagowa dodawała skrzydeł kolegom z drużyny, a niefrasobliwość w naszej obronie przyczyniła się do wyniku 4:5.
W międzyczasie Spartakus stworzył sobie aż 4 sytuacje, z których powinny paść gole. Chłopcy nie potrafili jednak znaleźć sposobu na bramkarza gości i stracili jeszcze jedną bramkę.
Niestety przegrywamy ,,wygrany” mecz przez proste błędny, które musimy bardzo szybko wyeliminować. Chłopcy są już gotowi do ciężkiej pracy i już w najbliższą sobotę chcą zrehabilitować się w meczu z Nidzianką Bieliny.