Podział punktów w Końskich

Neptun Końskie – Spartakus Daleszyce 1:1 (1:0).

Bramki: Mariusz Maciejski 48’

Skład: Dutka – Ostrowski, Kaleta, Cielibała,Guz – Dziubek (46’ Górski) – Wychowaniec (60’ Brożyna), Jeziorski, Wołowiec W., Żądło (46’ Raczyński) – Maciejski.

Od początku kibice w Końskich oglądali ciekawy i bardzo emocjonujący mecz. Od pierwszego gwizdka nasz zespół prowadził grę, jednak w 25. minucie po stałym fragmencie straciliśmy bramkę.
W 33. minucie swojej sytuacji nie wykorzystał Mariusz Maciejski, który z odległości 4. metrów trafił prosto w bramkarza gospodarzy.

Po przerwie, w 48. minucie ten sam zawodnik po ładnej akcji Adriana Wychowańca i dośrodkowaniu Patryka Raczyńskiego umieścił piłkę w bramce. Chwilę wcześniej dogodną sytuację miał również Adrian Wychowaniec, który przegrał pojedynek z bramkarzem Neptuna.
W 55. minucie powinno być już 2:1 dla przyjezdnych, ale Mariusz Maciejski trafił w poprzeczkę.
Gospodarze byli groźni przede wszystkim przy wykonywaniu stałych fragmentów gry, ale dobrze w bramce spisywał się Jakub Dutka.
W doliczonym czasie w polu karnym znalazł się Raczyński, który mógł zagrać piłkę do lepiej ustawionych partnerów, jednak zdecydował się na strzał, ale piłkę instynktownie odbił bramkarz gospodarzy.

W następnym meczu nasz zespół zmierzy się z drużyną Łysicy Bodzentyn.