wierna pokonana

Od początku kibice oglądali dobry prowadzony w szybkim tempie mecz. Obie drużyny dobrze operowały piłką, grały twardo ale fair.W 10 minucie po faulu na Mariuszu Maciejskim sędzia podyktował rzut karny, którego na gola zamienił Piotr Ostrowski. W 44 minucie strzelec gola był negatywnym bohaterem niepotrzebnie faulując we własnym polu karnym.Strzał z jedenastu metrów pewnie wykonał gracz gości i do przerwy był remis 1:1. Drugą połowę lepiej zaczęła Wierna i już w 53 minucie po golu zdobytym w zamieszaniu podbramkowym wyszła na prowadzenie. Goście nie cieszyli się zbyt długo z prowadzenia bo trzy minuty później Michał Jeziorski strzałem zza linii pola karnego doprowadził do wyrównania.W 72 minucie zaraz po wejściu na boisku zwycięskiego jak się później okazało gola zdobył Adrian Wychowaniec po dośrodkowaniu Macieja Żądło.

Spartakus Daleszyce – Wierna Małogoszcz 3:2 (1:1)