Blisko remisu z Granatem

Blisko remisu z Granatem w Świętokrzyskiej Lidze Juniorów Młodszych.

Od początku meczu inicjatywę posiadał zespół gospodarzy ale to goście strzelili pierwsi gola po ładniej akcji wykończonej przez Alana Borowieckiego.
Niestety jeszcze przed przerwą Granat zdołał strzelić dwa gole po błędach w obronie naszego zespołu.Po przerwie obraz gry się nie zmienił, gospodarze strzelili trzeciego gola i gdy wydawało się, że odniosą łatwe zwycięstwo Spartakus zadał dwa ciosy, doprowadzając do wyrównania.Najpierw Alan Borowiecki pięknym lobem z 35 metrów pokonał bramkarza Granatu,a na 3:3 strzelił Patryk Masternak bezpośrednio z rzutu wolnego.Niestety nie udało się Spartakusowi utrzymać remisu do końca, gdyż gospodarze strzałem rozpaczy w ostatniej minucie meczu zdobyli gola dającego im zasłużone w tym dniu zwycięstwo.

Granat Skarżysko – Kamienna – Spartakusa Daleszyce 4:3 (2:1).