Wygrana juniora starszego

W dniu 30.08.2020 nasza drużyna Juniora starszego prowadzona przez trenera Marka Gołąbka rozegrała u siebie spotkanie ligowe z drużyną z Miedzianej Góry – Wicher Miedziana Góra.
Spotkanie od samego początku szło po myśli gospodarzy którzy stwarzali sytuację za sytuacją lecz niestety zawodziła ich skuteczność. Dopiero w 41 minucie strzałem finezyjnym z 9 metra trafił do siatki Kapitan gospodarzy Patryk Hernik. Goście mieli ogromną trudność aby przejść przez na połowę Spartakusa. W 55 minucie z boiska zszedł Kontuzjowany Szymon Lach którego zastąpił Karol Jaworski wraz z Szymonem zszedł również Dawid Puchalski którego godnie zastąpił Bartłomiej Rożek. Ten drugi zaliczył wejście smoka gdyż w swoim debiucie w barwach Spartakusa strzelił bramkę w 60 minucie. Tuż po bramce boisko opuścił Mateusz Jarząbek którego zastąpił Mikołaj Kaleta. W 75 minucie meczu goście na kilka minut przejęli inicjatywę co poskutkowało bramką z rzutu rożnego. Zawodnicy z Daleszyc odpowiedzieli na bramkę już w 80 minucie meczu, gdy po zamieszaniu w polu karnym sprytnym strzałem bramkę zdobył Karol Dziedzic. Już w doliczonym czasie gry po dryblingu Bartłomieja Soczomskiego w lewej części boiska i doskonałej centrze na głowę naszego Kapitana, ten drugi umieścił ją w siatce. Po emocjonującym meczu i dużej dominacji mecz zakończył się zwycięstwem naszego zespołu.
Skład. Krystian Sobolewski-Szymon Lach-Karol Dziedzic-Bartosz Ławik-Mikołaj Kurasz-Mateusz Oszczepalski – Marcin Dziubek-Patryk Hernik-Dawid Puchalski-Mateusz Jarzabek-Bartłomiej Soczomski.Ponadto grali Bartłomiej Rożek-Mikołaj Kaleta oraz Karol Jaworski.
Strzelcy bramek:
Patryk Hernik x2, Karol Dziedzic x1, Bartłomiej Rożek x1.
Podsumowywując spotkanie
Spartakus Daleszyce 4-1 Wicher Miedziana Góra.