Trzy punkty za ambicję

Mecz lepiej rozpoczął zespół gospodarzy, który już po pięciu minutach powinien prowadzić 2:0. Najpierw w sytuacji sam na sam z bramkarzem Patryk Raczyński strzelił obok słupka, a chwilę potem Michał Jeziorski z 10 metrów strzelił nad poprzeczką. W obu akcjach świetnie asystował powracający po czerwonej kartce Wiktor Wołowiec.
Później mecz się wyrównał i gra toczyła się głównie w środku boiska.Kiedy kibice czekali na bramkę dla zespołu z Daleszyc, w 22 minucie goście przeprowadzili szybką kontrę i w sytuacji sam na sam pokonali Jakuba Dutkę. Druga połowa rozpoczęła się od skomasowanych ataków Spartakusa i już w 56 minucie po strzale Macieja Żądło tuż przy słupku był remis 1:1. Duże ożywienie wprowadzili rezerwowi, zwłaszcza Wiktor Brożyna, który raz po raz stwarzał groźne sytuacje pod bramką Granatu. Zwycięskiego gola dla zespołu z Daleszyc zdobył w 77 minucie ładnym strzałem pod poprzeczkę Mariusz Maciejski. Zespół gości do końca próbował doprowadzić do remisu ale dobrze w bramce Spartakusa spisywał się Dutka. Podsumowując: Spartakus po dwóch porażkach z rzędu zdobył bardzo ważne trzy punkty pokonując bardzo wymagającego przeciwnika.

Spartakus Daleszyce – Granat Skarżysko- Kamienna 2:1(0:1).
Gole dla Spartakusa:Maciej Żądło w 56 min.oraz Mariusz Maciejski w 77 min.