Rozstrzelani przez Star.

Pierwsze dwadzieścia minut meczu należało do gości, którzy opanowali środek boiska, lepiej operowali piłką i w 20 minucie zdobyli gola. Po starcie bramki gospodarze zaczęli śmielej atakować i stwarzać sobie sytuacje podbramkowe. Najbliższy strzelenia gola był najbardziej aktywny w tej części gry Maciej Żądło, którego dwa strzały były minimalnie niecelne, a za trzecim razem świetnie interweniował bramkarz.Goście też mięli swoje okazje na podwyższenie wyniku ale raz przegrali w sytuacji sam na sam z Jakubem Dutką, a za drugim razem gospodarzy uratowała poprzeczka.
W drugiej połowie zespół z Daleszyc starał się odrobić straty ale to Star mądrze kontrował i przy fatalnym ustawieniu naszej drużyny w obronie zdobył dwa gole.
Trochę ożywienia w grę Spartakusa wprowadził Patryk Raczyński, który strzelił gola na 1:3 ale chwilę później to Star zamknął wynik gdzie po kolejnym błędzie gospodarzy, Dariusz Anduła przypieczętował zasłużone zwycięstwo gości.

Spartakus Daleszyce – Star Starachowice 1:4 (0:1).
Gol dla Spartakusa: Patryk Raczyński w 84 minucie.