KORONA NIE TAKA STRASZNA

W sobotę 29.02.2020 młodzi zawodnicy z rocznika 2007/2008 wybiegli na murawę i rozegrali mecz kontrolny z drużyną Korony Kielce, na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Ściegiennego. Początek spotkania należał do drużyny z Daleszyc, mądra gra w obronie, a przy tym szybkie wyprowadzenie kontry i mamy 1:0 dla młodych adeptów footballu z Daleszyc. Bramkę zdobywa mocnym uderzeniem Kacper Szczepaniak. Szybko zdobyta bramka jeszcze bardziej napędzała grę Spartakusa Daleszyce. Chłopcy stwarzali sytuację, ale brakowało wykończenia. Co nie udało się ekipie z Dallas, udało się drużynie z Kielc. Do przerwy remis 1:1. Wychodzimy na drugą połowę lekko rozkojarzeni, co kończy się utratą kilku bramek. Zawodnicy jeszcze dzielnie walczyli, zdobyli bramkę z rzutu karnego. Strzelcem Mikołaj Krzyżanowski, który wytrzymał presję spotkania. W ostatecznym rozrachunku przegrywamy z mocną ekipą Korony Kielce 7:2. Warto pochwalić całą drużynę za pierwszą połowę, gdzie można było zobaczyć mądrą i dojrzałą grę naszych zawodników. Cuda w bramce wyprawiali Kacper Kielasiński oraz Kuba Mucha, dla których rola bramkarza nie jest nominalną pozycją. Mamy jeszcze nad czym pracować, czas działa na naszą korzyść.

Wystąpiliśmy w składzie: Kielasiński, Wójcik, Pakuła, Kobryń, Komorowski, Krzyżanowski, Szczepaniak, Żebrzowski, Stępień, Mucha, Kulpa Kacper, Kulpa Kuba, Parkita, Mochocki.